Blog Ślubny

Wpisy

 • środa, 09 lipca 2014
  • Bez zamieszania

   To niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Powiedzenie symbolicznego „tak” wiąże się z całym szeregiem wielu spraw do załatwienia, zanim w ogóle do samej ceremonii dojdzie. Coraz częściej przyszli nowożeńcy decydują się na skromną i kameralną uroczystość, tylko i wyłącznie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   środa, 09 lipca 2014 19:33
 • wtorek, 05 czerwca 2012
  • Zakup zaproszeń ślubnych

   Jednym z pierwszych zadań, z jakimi muszą się zmierzyć narzeczeni jest zakup zaproszeń, które zostaną wysłane do rodziny oraz przyjaciół, zaproszonych na ślub i wesele. Zaproszenia ślubne możemy nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych jak też za pomocą sklepów internetowych. Świetnej klasy drukarnie czekają na klientów, którzy chcą zdobyć oryginalne i nietuzinkowe szablony zaproszeń. Firmy oferują niezliczone ilości wzorów, dzięki czemu każda para znajdzie idealne dla siebie przykłady zaproszeń.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:58
  • Niepowtarzalny wygląd zaproszeń

   Współcześnie, narzeczeni, którzy w najbliższym czasie planują zawrzeć nierozerwalny związek małżeński, sporo uwagi poświęcają stworzeniu zaproszeń na swój ślub. Oferta rynku jest wyjątkowo ciekawa, gdyż usługodawcy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowali niezliczoną ilość gotowych wzorów. Zaproszenia ślubne, mogą zatem przyjąć postać standardową, prostokątną, jak też nieco mniej typową formę zwiniętego w rulon listu.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:57
  • Budowa zaproszenia ślubnego

   Konstruując zaproszenia, jakie wyślemy naszym bliskim na ślub, z pewnością zastanawiamy się jakie dane załączyć w tego typu wizytówce. Po pierwsze - data i miejsce ślubu. Dobrze jest określić dokładny adres kościoła, tudzież urzędu stanu cywilnego. Zaproszenia ślubne, powinny być także zaopatrzone w dane adresowe miejsca, w którym odbędzie się wesele. Ponadto, koniecznie należy nadmienić do jakiego terminu czekamy na potwierdzenie przybycia, bądź też odmowę. Warto pozostawić numery telefonów do przyszłej pani młodej, jak też pana młodego. Niektórzy zostawiają adresy e-mail, co też jest praktycznym rozwiązaniem. Zaproszenia ślubne, opatrzone są również mądrymi sentencjami.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:56
  • Zamówienie zaproszeń ślubnych

   Jeśli chcemy zorganizować ślub oraz wesele, warto zająć się przygotowaniami z odpowiednim wyprzedzeniem. Salę weselną często trzeba zarezerwować rok przed terminem ślubu, podobnie sytuacja wygląda w przypadku orkiestry czy też kamerzysty. Kilka miesięcy przed datą ślubu warto zamówić zaproszenia ślubne. Jak wiadomo, większość usługodawców nie realizuje wydruku zaproszeń od ręki. Często musimy trochę poczekać od momentu złożenia zamówienia do otrzymania gotowych wizytówek. Ludzie kupują tego typu szablony zarówno w sklepach stacjonarnych jak też za pomocą stron internetowych.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:55
  • Zaproszenia i wizytówki

   Każdego roku w związek małżeński wstępuje mnóstwo młodych par w kraju nad Wisłą. Co ciekawe, statystyki dotyczące ilości zawieranych małżeństw nie są dodatnie, ale usługodawcy regularnie mogą liczyć na wiele zleceń dotyczących usług stricte weselnych i ślubnych. Firmy, które oferują zaproszenia ślubne, oraz inne artykuły takie jak wizytówki na stół, notują wielkie zainteresowanie ze strony klientów.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:55
  • Szeroka paleta zaproszeń

   Współcześni oferenci na rynku usług weselnych nie zawodzą. Zwłaszcza jeśli poszukujemy świetnej jakości zaproszeń, czy też wizytówek, które postawimy na stole, ciekawych opcji nie brakuje. Zaproszenia ślubne jakie dostępne są w sprzedaży, posiadają zarówno charakter bardziej elegancki i dostojny, jak też nowoczesny i nieszablonowy. Jeśli projektujemy wygląd zaproszeń, jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia. Oczywiście dominują jasne kolory takie jak - kremowy, beżowy itp.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   blogslubny12
   Czas publikacji:
   wtorek, 05 czerwca 2012 19:54

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa