Blog Ślubny

Wpis

środa, 09 lipca 2014

Bez zamieszania

To niezwykłe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Powiedzenie symbolicznego „tak” wiąże się z całym szeregiem wielu spraw do załatwienia, zanim w ogóle do samej ceremonii dojdzie. Coraz częściej przyszli nowożeńcy decydują się na skromną i kameralną uroczystość, tylko i wyłącznie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

 

Ślub, nawet, jeśli kościelny to bez wielkiej pompy. Zdarza się, że w środku tygodnia, bo łatwiej o wolny termin i nie ma tylu problemów z wynajęciem sali. Wesele w wybranej restauracji, gdzie można sobie pozwolić na nawet najbardziej wykwintne menu. Przy niewielkiej licznie zaproszonych gości nie stanowi to większego problemu. Uroczysty obiad, przyjemne spotkanie pełne rozmów i żartów. Całe zamieszanie z kamerzystami, fotografami i muzykami nie istnieje. Szczęśliwi zakochani mogą skupić się na tym, co dla nich najistotniejsze. Dalsza i pominięta rodzina zapewne nie będzie zachwycona, ale to nie jest dzień dla rodziny, tylko dzień młodej pary.

 

Ślub i wesele zorganizowane w stylu minimalistycznym mają wiele zalet, jednak i wad. Jeżeli ktoś nie lubi wielkich bali, pokazówek przed całą rodziną i tej komercyjnej ślubnej otoczki, to idealne rozwiązanie dla niego. Co więcej, kameralne uroczystości stanowią znacznie mniejszy wydatek niż przyjęcia na sto osób. Minusem jest to, że taki dzień (przynajmniej z założenia) można przeżyć tylko raz. Powinien być piękny i niezapomniany. Nie dla rodziny, ale dla młodych małżonków, którzy za pewien czas wspomną go z czułym sentymentem.Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
blogslubny12
Czas publikacji:
środa, 09 lipca 2014 19:33

Polecane wpisy

Zakładki

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa